Bebeğinin 1 yaş doğum gününde yapabileceğin yeni bir kutlama çeşidiyle karşındayız, pasta patlatma! Yurt dışında “cake smash” olarak isimlendirilen bu konsept, Türkiye’de de popülerleşmeye başladı. E tabii pasta savaşına bayılan insanlar olarak işin içinde eğlence olan hiçbir şeyi kaçırmayız.
Bebeğiniz adım adım büyüdüğünü görmek, her yıl o anları geleceğe taşımak, sevdiği aktivite veya çizgi film karakterlerinin kostümleri ile konseptli çekimler unutulmaz anılar biriktirmeniz için önemlidir. Uygun konsept ve kostümlere aile ile birlikte karar verip uygun ortam sağlandığında başlayan çekimlerimiz için genellikle saat kısıtlaması yapmıyoruz.Çekim esnasında mümkün olduğunca aileden 1 kişinin yanımızda olması hem çocuğa güven vermekte, hem de çocuğun dikkatinin dağılmamasını sağlamak açısından oldukça önemlidir.En sevdiği müzikler eşliğinde rahatlayan çocuğunuz bizlere en iyi pozlarını vermektedir.
En az 3 konseptte çekim yapılmaktadır.
İstenilirse doğum günleri için pasta patlatma konseptlerimize dahil edilir, özellikle 1 yaş çekimlerinin vazgeçilmez konseptidir.
Çekimlerden önce lütfen fotoğrafçımız ile hayalinizdeki fotoğraflar için iletişime geçiniz.